Skip to main content
 • Terminale płatnicze Planet Pay

  Terminale płatnicze Planet Pay

  Terminale

  Sieć terminali płatniczych Planet Pay to nowoczesny wymiar akceptacji płatności bezgotówkowych. Oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania w zakresie akceptacji płatności kartami Visa, Mastercard oraz transakcji BLIK, wszędzie tam, gdzie ważne jest szybkie i bezpieczne przyjmowanie płatności.

  Planet Pay to nie tylko nowoczesne terminale płatnicze renomowanych producentów oraz usługi autoryzacji płatności, ale również całodobowa obsługa Klienta na najwyższym poziomie. Zespół ekspertów oraz zaplecze technologiczne zapewniają realizację usług o najwyższym standardzie oraz poziomie bezpieczeństwa, czego dowodem jest certyfikat bezpieczeństwa PCI DSS.

  Akceptacja płatności przy użyciu terminali płatniczych pomaga przyspieszyć obsługę Klienta, jest łatwiejsze dla pracowników i zmniejsza koszty obsługi gotówki.

  Aplikacja POSapp

  W odpowiedzi na oczekiwania naszych wspólnych klientów, zarówno tych obecnych jak i przyszłych, Planet Pay wprowadził do oferty nową usługę, aplikację POSapp. Jest to aplikacja mobilna, dzięki której smartfon lub tablet może służyć jako terminal płatniczy umożliwiający przyjmowanie płatności za pośrednictwem zbliżeniowych kart płatniczych Visa i Mastercard oraz systemów płatności mobilnych opartych na cyfrowym portfelu Apple Pay i Google Pay.

  POSapp jest tańszą i wygodniejszą alternatywą dla obecnie stosowanych terminali płatniczych, dedykowaną w szczególności dla małych firm tj.: mikro przedsiębiorstw rozpoczynających działalność, rolników indywidualnych, osób prowadzących działalność nierejestrowaną, co nie oznacza, że nie sprawdza się w dużych przedsiębiorstwach, które poszukują rozwiązania zapewniającego mobilność i niskie koszty stałe.

  Aplikacja Planet Pay POSapp umożliwia:

  • Realizację zbliżeniowych transakcji płatniczych (Contactless);
  • Realizację płatności na dowolną kwotę z opcją wprowadzenia kodu PIN na ekranie urządzenia („Pin on glass”) dla kart VISA i Mastercard;
  • Przygotowanie i elektroniczne dostarczenie potwierdzenia transakcji (e-mail, SMS, kod QR, zrzut ekranu);
  • Raportowanie i przegląd transakcji;
  • Ustawienia aplikacji.

  Transakcje, dostępne w aplikacji Planet Pay POSapp:

  • Sprzedaż
  • Unieważnienie
  • Zwrot

  Korzyści

  Brak ukrytych kosztów
  Niska prowizja od transakcji
  Bardzo niski koszt utrzymania aplikacji (cena aplikacji dużo niższa niż dzierżawa terminala)
  Błyskawiczne rozliczenie środków – pieniądze na Twoim koncie są już następnego dnia po transakcji
  Ekologia - elektroniczne wydruki potwierdzeń transakcji, są wyświetlane na ekranie lub wysyłane poprzez SMS lub e-mail
  Całodobowe wsparcie Contact Center (24/7)
  Internetowy portal Akceptanta – eBOK
  Obsługa serwisowa
  Możliwość otrzymania dofinansowania z Programu Polska Bezgotówkowa

  Planet Pay jest Agentem Rozliczeniowym, posiadającym status Krajowej Instytucji Płatniczej oraz statusy członka Associate/Affiliate w organizacjach VISA i Mastercard.

  Właścicielem spółki Planet Pay sp. z o.o. jest ITCARD S.A., której głównym przedmiotem działalności jest obsługa autoryzacyjna transakcji w bankomatach i terminalach płatniczych oraz wydawnictwo kart płatniczych. Do grupy ITCARD należy również, poza siecią terminali Planet Pay i ogólnopolska sieć bankomatów Planet Cash.

  Centrala w Czarnym Dunajcu

  Adres: Rynek 19, 34-470 Czarny Dunajec
  Telefon: +48 18 265 71 96
  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Godziny otwarcia:
  poniedziałek: od 8:30 do 16:00
  wtorek – piątek: od 7:30 do 15:00

  Filia w Cichem

  Adres: 34-407 Ciche 32
  Telefon: +48 18 265 88 64

  Godziny otwarcia:
  poniedziałek: od 8:30 do 16:00
  wtorek – piątek: od 7:30 do 15:00

  Infolinia BPS

  Zastrzeżenia kart:

  • (+48) 86 215 50 50
  • (+48) 828 828 828
   (ogólnopolski system zastrzegania kart)

  Informacja Banku o przetwarzaniu danych osobowych

  Podane dane będą przetwarzane przez Bank wyłącznie w celu uzyskania odpowiedzi na zgłoszenie przez okres nie dłuższy niż 30 dni. Administratorem podanych danych będzie Bank Spółdzielczy w Czarnym Dunajcu 34-470 Czarny Dunajec, ul. Rynek 19. Dane zostały podane dobrowolnie z prawem dostępu do ich treści i poprawienia. Prosimy o zapoznanie się z pełną klauzulą informacyjną Banku, w której znajdują się także dane kontaktowe Inspektora ochrony danych osobowych w Banku.

  Pełna treść klauzuli informacyjnej

  Grupa BPS