• Western Union

  Western Union

  Przekazy Western Union to szybki, bezpieczny i wygodny sposób przesłania pieniędzy między placówki na całym świecie - usługa dostępna jest w ponad 525 000 placówkach agencyjnych w ponad 200 krajach.
  Wysłane środki są dostępne do odbioru w ciągu kilku minut od nadania. Odbiorca może odebrać pieniądze w gotówce w dowolnej agencji Western Union lub w formie bezgotówkowej za pośrednictwem bankowości internetowej, o ile usługa jest dostępna w ofercie Banku, z którego korzysta odbiorca. Bank realizuje przekazy pieniężne Western Union (wpłaty i wypłaty) w walucie PLN.
   
  Jak wysłać pieniędze?
  Konieczne będzie wypełnienie formularza dotyczącego wysyłania pieniędzy („To Send Money” — Aby wysłać pieniądze) oraz wpłacenie w gotówce kwoty pieniędzy, jaką chcemy wysłać z uwzględnieniem opłat. Aby zrealizować przekaz musisz przedstawić dowód tożsamości. Wysłanie pieniędzy za pośrednictwem Western Union nie wymaga posiadania kart debetowych, kont bankowych ani udziału w programie członkowskim.
   
  Jak odebrać pieniądze?
  Aby odebrać pieniądze, należy okazać dokument tożsamości oraz wypełnić formularz dotyczący odbioru pieniędzy („To Receive Money” — Aby odebrać pieniądze) w którym należy wypełnić następujace dane:
  • Imię i nazwisko
  • Adres
  • Oczekiwana kwota
  • Imię i nazwisko nadawcy
  • Kraj i miejscowość nadawcy

  Po weryfikacji danych pracownik wypłaci kwotę przekazu.

   

  Więcej informacji dotyczących przekazów dostępne na stronie internetowej Western Union: LINK

  REGULAMIN: LINK
  TABELA OPŁAT: LINK

  Centrala w Czarnym Dunajcu

  Adres: Rynek 19, 34-470 Czarny Dunajec

  Telefon: +48 18 265 71 96 lub +48 18 265 72 96

  Godziny otwarcia:

  Poniedziałek: od 8:30 do 16:00

  Wtorek – piątek: od 7:30 do 15:00

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Filia w Cichem

  Adres: 34-407 Ciche 32

  Telefon: +48 18 265 88 64

  Godziny otwarcia:

  Poniedziałek: od 8:30 do 16:00

  Wtorek – piątek: od 7:30 do 15:00

  Infolinia BPS

  Zastrzeżenia kart: +48 86 215 50 50

  Informacja banku o przetwarzaniu danych osobowych

  Podane dane będą przetwarzane przez bank wyłącznie w celu uzyskania odpowiedzi na zgłoszenie przez okres nie dłuższy niż 30 dni. Administratorem podanych danych będzie Bank Spółdzielczy w Czarnym Dunajcu 34-470 Czarny Dunajec, ul. Rynek 19. Dane zostały podane dobrowolnie z prawem dostępu do ich treści i poprawienia. Prosimy o zapoznanie się z pełną klauzulą informacyjną banku, w której znajdują się także dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych w banku.
  Pełna treść klauzuli informacyjnej – LINK

  Grupa BPS