System płatności online PayByNet

paybynet645x150px

Poznaj bezpieczne płatności internetowe PayByNet.

     Dzięki usłudze bezpiecznych płatności internetowych PayByNet za zakupy w sieci zapłacisz wygodnie i bez ryzyka. Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafią z twojego konta na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie zobaczysz, komu i za co przelewasz pieniądze.

    Sprzedawca korzystający z PaybyNet łatwo zidentyfikuje Twoje zamówienie, co przyśpieszy nie tylko dostawę zamówienia, ale również rozpatrywanie ewentualnej reklamacji czy procedurę zwrotu towaru.

     Usługa PayByNet działa w modelu „płatności linkiem” (pay-by-link). Klient płacąc za towary lub usługi w Internecie, wybiera płatność przez swój bank i zostaje przekierowany do systemu bankowości elektronicznej. Po zalogowaniu widoczny jest wypełniony przelew, który wystarczy tylko zaakceptować, aby  sfinalizować transakcje. Po zaakceptowaniu przelewu przez klienta, sprzedawca od razu otrzymuje potwierdzenie i może zrealizować zamówienie.

 

SZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA krok po kroku:

1. Po zakupie towaru w sklepie internetowym, wskazujemy formę płatności PRZELEW REALIZOWANY PRZEZ SYSTEM PAYBYNET.

2. Zaznaczamy GRUPA BPS do której należy Bank Spółdzielczy w Czarnym Dunajcu.

 

3. Następnie z mapki wybieramy WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE, a w tabeli obok zaznaczmy swój bank BANK SPÓŁZIELCZY W CZARNYM DUNAJCU oraz co ważne, AKCEPTUJEMY REGULAMIN i klikamy w napis POTWIERDZAM.

 

4. Następnie pojawi się ekran informujący o przekierowaniu na stronę bankowości  elektronicznej Banku Spółdzielczego w Czarnym Dunajcu.

5. Gdy pojawi się ekran logowania do bankowości elektronicznej naszego banku podajemy login oraz hasło.

6. Po zalogowaniu pojawiają się już automatycznie wypełnione dane do przelewu.

Po sprawdzeniu poprawności przechodzimy DALEJ.

7. System podsumuje transakcje i poprosi o podanie hasła do autoryzacji przelewu (hasło SMS lub hasło z karty zdrapki w zależności od ustawień użytkownika).

8. Po prawidłowym dokonaniu autoryzacji wyświetli się komunikat informujący o zaakceptowaniu płatności, a polaczenie z bankiem zostanie w bezpieczny sposób zakończone.

9. Klient ma do wyboru dwie opcje ponowne zalogowanie do bankowości elektronicznej lub powrót na stronę sklepu, z którego rozpoczynał dokonywanie zakupów.

10. System przesyła do sklepu informacje o dokonanej płatności, a sklep przystępuje do realizacji zamówienia.

Twitter


  • http://t.co/uqFUkq3W
    2012.10.10
  • bm-swieradow-51
    http://t.co/uIHAcEvF
    2012.10.09

Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z nami

 
Poniedziałek od 8:30 do 16:00
Wtorek – piątek od 7:30 do 15:00
  
Rynek 19, Czarny Dunajec

+48 18 265 71 96

info@bsczarnydunajec.pl